Va amintiti de Junior Moraes?

Miercuri, 05 August 2020, ora 14:16
19 citiri
Brazilianul care facea senzatie la Bistrita acum zece ani a fost artizanul victoriei echipei Sahtar Donetk in sferturile de finala ale Cupei UEFA

Liga Europa s-a reluat, miercuri, fara spectatori, dupa ce a fost intrerupta in martie, din cauza pandemiei de coronavirus, cu meciuri retur din faza optimilor de finala. Sahtar Donetk a invins, cu scorul de 3-0 (0-0), pe VfL Wolfsburg, intr-o partida disputata la Kiev, dupa trei goluri in numai trei minute. Jucatorul brazilian Junior Moraes, fost la ...citește toată știrea