Accidentare urata pentru Bogdan Lobont! Iata ce diagnostic are

Duminica, 05 Mai 2013, ora 19:48
3127 citiri

Portarul roman Bogdan Lobont a fost titular la AS Roma in partida cistigata de echipa sa pe terenul Fiorentinei, scor 1-0, insa nu a prins decit o repriza din joc. Si asta din pricina faptului ca "Lobby" s-a accidentat grav la o faza in minutul 30, iar la pauza a fost inlocuit cu rezerva Goicoechea.

Medicii de la AS Roma au stabilit ca Lobont a suferit o fractura de sept. Inca nu e clar la acest moment ce perioada de timp portarul roman va fi indisponibil.

Golul victoriei romanilor a fost inscris in minutul 91 de Osvaldo.

Câtă nevoie era de introducerea legii pentru egalitatea de gen în politică. „Republica Moldova a introdus-o din 2016. S-au cunoscut sau nu efectele?”
Senatul a adoptat luni, 23 mai, un proiect de lege prin care partidele sunt nevoite să pună pe listele de la parlamentare cel puțin o treime de candidați femei. Inițiativa a împărțit însă...
Liviu Dragnea, la un pas de interdicție pe viață în parlament. Inițiativă legislativă pentru foștii condamnați penal
Persoanele care în trecut au suferit condamnări penale definitive ar putea avea interdicție în a mai candida la alegerile parlamentare decât dacă nu a intervenit o reabilitare, amnistie sau...