FOTO Momente teribile in Anglia la meciul lui Liverpool. Un portughez s-a accidentat groaznic si a avut nevoie de masca de oxigen

Marti, 16 Martie 2021, ora 08:37
2119 citiri

Formatia Liverpool a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Wolverhampton, in etapa a XXX-a a campionatului Angliei.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Diogo Jota, in minutul 45+2.

In minutul 86, portarul echipei Wolverhampton, Rui Patricio, s-a ciocnit violent cu fundasul Conor Coady, suferind un traumatism cranian. El a ramas intins pe gazon timp de 14 minute, fiind apoi scos de pe teren cu targa si transportat la spital.

Dupa meci, antrenorul Nuno Espirito Santo a anuntat ca jucatorul este constient si se afla in afara oricarui pericol.

FOTO Imagini cu vedeta TV Laurette batuta. Iubita fotbalistului dinamovist prins dopat a ajuns la spital

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...