Borcea, la vestiare

Duminica, 31 Mai 2009, ora 21:32
2232 citiri

Presedintele executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea, s-a dus la vestiare in pauza meciului dintre Dinamo si FC Brasov, din etapa a 33-a a Ligii I.

Nemultumit de prestatia "cainilor" in prima parte a disputei care poate pune capat sperantelor dinamovistilor de a mai castiga titlul in acest sezon, Borcea a coborat la vestiare pentru a-si certa salariatii.

La pauza, FC Brasov conduce pe Dinamo, scor 1-0, dupa golul reusit de Maldarasanu, in minutul 27.

Intalnirile Dinamo - FC Brasov si FC Timisoara - Unirea Urziceni pot fi urmarite, in format LIVE text, pe site-ul Ziare.com.

Fenomene fără precedent în istoria alegerilor. Politolog: „Vom vedea niște scoruri foarte interesante"
Se anunță o prezență-record la alegerile europarlamentare, programate pentru 9 iunie 2024. Fenomenul a fost explicat de către politologul Andrei Țăranu, într-un interviu pentru Ziare.com....
Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...