Hagi: Serbia poate sa ne faca mult rau

Miercuri, 25 Martie 2009, ora 16:57
828 citiri

Gica Hagi a laudat miercuri echipa nationala a Serbiei si i-a avertizat pe tricolori ca trebuie sa aiba mare grija deoarece pot fi invinsi la scor.

"Un meci greu, un meci cu Serbia care e in forma mare, cu o echipa tanara, ambitioasa, competitiva care, daca n-o sa facem un joc foarte bun colectiv, poate sa ne faca mult rau", a spus Hagi pentru ProTV

Intalnirea dintre reprezentativele de fotbal ale Romaniei si Serbiei, din Grupa a 7-a a preliminariilor europene pentru Campionatul Mondial din 2010, va avea loc sambata, de la ora 20:45, la Constanta.

Partida va fi transmisa, in format LIVE text, de site-ul Ziare.com.

Formaţia Farul Constanţa a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa CS Mioveni, într-un meci din etapa a zecea a Ligii 1, conform news.ro. Au marcat Betancor ’16 şi...
România, la un pas să-l piardă pe cel mai tânăr marcator din istorie. Canada și Turcia îl vor pe Enes Sali, noul "diamant" al lui Hagi. "Mai discutăm. Nu știi ce-ti rezervă viitorul"
Enes Sali a devenit la doar 15 ani și 6 luni cel mai tânăr marcator din istoria fotballui românesc. Jucătorul lui Hagi a marcat în meciul Farul - Clinceni și a intrat în istorie....