Bonetti pleacă de la Dinamo după umilința cu FCSB! Cine i-ar putea lua locul

Italianul Dario Bonetti și șefii lui Dinamo au decis încetarea pe cale amiabilă a contractului.

Bonetti nu a reușit să o resusciteze pe Dinamo, care a înregistrat cinci eșecuri la rând, totul culminând cu umilința suferită în derby-ul cu FCSB.

Bonetti a venit azi în România pentru rezilierea amiabilă a contractului.

Soluțiile de înlocuire a acestuia sunt Mircea Rednic, Cristiano Bergodi și Vasile Miriuță.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...