Reactii dupa meciul spectaculos Medias - FCSB 2- 3. "Victoria este pe deplin meritata. O luam pas cu pas"

Luni, 23 Noiembrie 2020, ora 23:30
3597 citiri

Antrenorul Anton Petrea a declarat, luni seara, ca FCSB ar fi obtinut mai usor victoria daca ar fi fost mai atenta cu Gaz Metan Medias, in etapa a XI-a a Ligii I.

"Poate trebuia sa fim mai atenti in prima repriza, am fi obtinut mai usor victoria.

Darius Olaru s-a simtit rau din prima repriza, dar nu am vrut sa risc ceva mai grav.

Dennis Man si Florin Tanase au simtit probleme musculare, sper sa nu fie grav.

Victoria noastra este pe deplin meritata. Campionatul este lung, noi o luam pas cu pas si vrem maxim de la fiecare meci", a declarat Petrea la Digisport.

Formatia FCSB a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 3-2, echipa Gaz Metan Medias, in etapa a XI-a a Ligii I. Golul victoriei a fost marcat de Sergiu Bus din penalti, in minutul 90.

FCSB a castigat la Medias printr-un gol marcat din penalty in minutul 90 si a trecut pe primul loc in Liga 1

Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...
Kelemen Hunor, atac la PSD și PNL: "Cu chiu cu vai, au găsit un candidat comun şi acum îl abandonează. O bâlbâială politică de neiertat"
Retragerea candidatului coaliţiei PSD - PNL pentru Primăria Capitalei reprezintă o "bâlbâială politică de neiertat", consideră Kelemen Hunor, preşedintele UDMR. "Este o situaţie din...