EURO 2020: Statistica uluitoare la meciul Spania - Suedia! Ce s-a intamplat in primele 20 de minute ale partidei

Marti, 15 Iunie 2021, ora 12:24
3760 citiri

Spania si Suedia au terminat la egalitate, scor 0-0, intr-un meci care a generat o statistica incredibila.

In primele douazeci de minute ale meciului, spaniolii au avut o posesie zdrobitoare, tinand mingea 90% din timp.

Lucrurile s-au schimbat putin pana la final, cand procentajul a scazut la 75 %, dar cu toate acestea meciul s-a incheiat 0-0.

In celalalt meci al grupei, Slovacia a invins Polonia cu 2-1, fiind pe primul loc dupa prima faza a grupelor.

Echipa FCSB a reu┼čit s─â ├«nving─â forma┼úia Chindia T├órgovi┼čte cu scorul de 3-2, duminic─â sear─â, pe teren propriu, dup─â un meci ├«n care la pauz─â t├órgovi┼čtenii conduceau cu 2-0. FCSB a...
UTA - Universitatea Cluj, meci dramatic în Superliga. Gol decisiv marcat pe final
Formaţia UTA Arad a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Universitatea Cluj, într-un meci din etapa a cincea a Superligii. Învingătorii au marcat prin Postolachi...