EURO 2020: Nebunie de meci la Budapesta. Franta nu a putut sa invinga Ungaria

Sambata, 19 Iunie 2021, ora 17:57

Franta s-a incurcat in al doilea meci de la EURO 2020, la Budapesta.

Campioana mondiala nu a reusit sa castige in fata Ungariei si a facut doar egal, 1-1.

Pui marinat in lapte de cocos si sos de stridii. Ce mananca oamenii politici care stau la sectorul VIP pe Arena Nationala, la meciurile de la EURO 2020

Intr-o atmosfera incredibila si cu tribunele pline ochi, Ungaria a deschis scorul chiar in prelungirile primei reprize, prin Fiola.

Gulacsi a fost eroul maghiarilor, insa nu a mai putut face nimic la golul lui Griezmann din minutul 60. Portarul Ungariei a fost din nou salvator, atunci cand a scos uluitor sutul lui Mbappe.

S-a incheiat 1-1 si Ungaria face primul punct in grupa. Maghiarii pastreaza in continuare sanse la calificarea in optimi.
Urmareste Ziare.com pe Facebook   si  pe Instagram   Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Ziare.com.