FCSB, victorie la Craiova dintr-un penalty contestat de gazde! Adrian Mutu, aproape de demitere după o nouă înfrângere

Sambata, 18 Septembrie 2021, ora 22:00
3433 citiri

Formaţia FCSB a învins, sâmbătă seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa U Craiova 1948, într-un meci din etapa a noua a Ligii 1.

Golul a fost marcat de Keşeru, în minutul 61, dintr-un penalti acordat pentru un fault în careu.

U Craiova 1948: Mogoşanu – Negru, Diallo, Kovacic, Buşu – Asamoah, Albu, Marquet – Ondaan (Vieira ’75), Bălan (Compagno ’65), Sidibe (Raicea ’65). Antrenor: Adrian Mutu.

FCSB: A. Vlad – V. Creţu, A. Miron, Vinicius, Radunovic – Olaru, Ov. Popescu, Oct. Popescu (Cristea ’66) – Cordea (Oaidă ’90), Keşeru (Budescu ’77), V. Gheorghe (Stoica ’66). Antrenor: Edward Iordănescu.

Cartonaşe galbene: Asamoah ’56, Sidibe ’63, Compagno ’90 / Oct. Popescu ’52, Cristea ‘73

Arbitri: Iulian Călin – Valentin Avram, Romică Bîrdeş – Andrei Antonie

Observator: Adrian Comănescu

Cum arată Adrian Mutu după ce și-a făcut implant de păr FOTO
Adrian Mutu (45 de ani) a apărut pentru prima dată fără șapcă după ce și-a făcut implant de păr la o clinică din Turcia. Adrian Mutu a zburat la o clinică din Turcia în pauza...
#FCSB victorie Liga 1, #FCSB Craiova Liga 1, #FC Universitatea Craiova, #Adrian Mutu , #FCSB