VIDEO Alex Mitrita a inscris doua goluri pentru New York City. Romanul nu mai marcase din februarie

Duminica, 27 Septembrie 2020, ora 09:19
3370 citiri

Fotbalistul Alexandru Mitrita a inscris doua goluri in meciul castigat de New York City FC, noaptea trecuta, cu scorul de 4-0, in fata echipei FC Cincinnati, in Major League Soccer (MLS).

Conform news.ro, Mitrita a marcat in in secunda 30 si in minutul 43. Pentru internationalul roman sunt primele sale goluri dupa intreruperea cauzata de pandemie, precedenta reusita fiind consemnata in luna februarie.

Celelalte goluri au fost marcate de Tinnerholm '25 si Medina '88. Alexandru Mitrita a jucat pana in minutul 86.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...