Cu fata la alegatori: Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală. Sociolog: Se vor faulta unul pe celălalt

Claudiu Keseru, pe val in Bulgaria. A marcat de doua ori si a oferit o pasa de gol

Duminica, 18 Februarie 2018, ora 16:15
2598 citiri

Atacantul roman Claudiu Keseru pare sa-si fi revenit in forma de pe timpuri la Ludogorets Razgrad in Bulgaria, el marcand duminica in campionatul de la sud de Dunare.

Romanul a deschis scorul in minutul 24 al partidei cu Slavia Sofia, dar oaspetii au egalat in minutul 33. Un minut mai tarziu, fostul stelist a marcat din nou, iar in minutul 37, Keseru a pasat decisiv la golul de 3-1 punctat de Anicet.

Ludogorets este lidera Bulgariei la acest scor, avand 51 de puncte dupa 21 de etape, unul peste rivala TSKA Sofia.

Scorul s-a facut 4-1 dupa pauza, dupa golul reusit de Wanderson in minutul 52.

Keseru joaca din 2015 in Bulgaria, strangand pana acum 73 de meciuri, cu 49 de goluri marcate.

Doar Keseru a jucat in acest meci pentru Ludogorets, Moti nefiind in lot, fiind accidentat.

Dragoș Pîslaru, co-președinte REPER, despre schimbarea lui Cîrstoiu cu Firea și Burduja: "Mafia patronată de comasaţi şi-a arătat faţa"
Copreşedintele partidului REPER, Dragoş Pîslaru, a declarat că, prin retragerea candidaturii medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei de către coaliţie, „mafia patronată de...
Ciucă: Sebastian Burduja va convinge "un segment de electoral nehotărât" în cursa pentru Primăria Capitalei
Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, a declarat, marţi, 23 aprilie, că Sebastian Burduja, candidatul liberal pentru Primăria Capitalei, este opţiunea care dă speranţe celor care nu s-au...
#Keseru pe val in Bulgaria, #Keseru doua goluri pasa de gol, #Keseru goluri Ludogorets , #stiri fotbal