Dubla superba pentru Claudiu Keseru in Bulgaria (Video)

Duminica, 01 Aprilie 2018, ora 13:36
2257 citiri

Atacantul roman Claudiu Keseru de la Ludogorets Razgrad este intr-o forma deosebita si acest lucru s-a vazut si la inceputul play-off-ului bulgar.

Romanul, fost atacant la Steaua, a marcat doua goluri in partida cu Vereya, in prima etapa din play-off-ul campionatului de la sud de Dunare.

El a marcat pentru 1-0 in minutul 40, din penaltiul pe care l-a obtinut tot el, apoi in minutul 72 a dus scorul la 3-0 dupa o lovitura libera splendid executata:

Razgrad a castigat cu 5-0 jocul si este lidera Bulgariei cu 69 de puncte, 3 peste TSKA Sofia, ambele avand 27 de jocuri disputate.

Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
Ciolacu anunță plafonări ”oriunde există speculă”. Energie și gaze, RCA și dobânzi, deja pe listă
Schema de plafonare și compensare la gaze și energie electrică se prelungește încă un an, urmând ca din aprilie 2025 să se revină treptat, timp de un an, la piața liberă, potrivit unei...
#Keseru dubla splendida Bulgaria Video, #gol din lovitura libera Keseru, #Keseru mare forma Bulgaria Ludogorets , #stiri fotbal