Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Dubla superba pentru Claudiu Keseru in Bulgaria (Video)

Duminica, 01 Aprilie 2018, ora 13:36
2257 citiri

Atacantul roman Claudiu Keseru de la Ludogorets Razgrad este intr-o forma deosebita si acest lucru s-a vazut si la inceputul play-off-ului bulgar.

Romanul, fost atacant la Steaua, a marcat doua goluri in partida cu Vereya, in prima etapa din play-off-ul campionatului de la sud de Dunare.

El a marcat pentru 1-0 in minutul 40, din penaltiul pe care l-a obtinut tot el, apoi in minutul 72 a dus scorul la 3-0 dupa o lovitura libera splendid executata:

Razgrad a castigat cu 5-0 jocul si este lidera Bulgariei cu 69 de puncte, 3 peste TSKA Sofia, ambele avand 27 de jocuri disputate.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#Keseru dubla splendida Bulgaria Video, #gol din lovitura libera Keseru, #Keseru mare forma Bulgaria Ludogorets , #stiri fotbal