Cosmin Contra: "Vom spune lucrurilor pe nume". Sanse mari sa plece de la Dinamo

Duminica, 15 Noiembrie 2020, ora 00:48
4151 citiri
Cosmin Contra

Tehnicianul Cosmin Contra a declarat sambata seara, dupa remiza cu Astra Giurgiu, scor 1-1, ca va discuta in acest weekend cu directorul sportiv al FC Dinamo si ca vor urma unele decizii.

"Se pare ca ne consuma ceea ce se intampla in jurul echipei si nu reusim sa dam randament. Voi avea o discutie cu directorul sportiv si vom spune lucrurilor pe nume si vom vedea ce vom decide. Trebuie sa facem o analiza. E clar ca trebuie sa existe ceva la echipa", a spus Contra la posturile care transmit Liga 1, conform news.ro.

Intrebat daca ia in calcul o despartire de FC Dinamo, el a raspuns: "Vedem".

Antrenorul lui Dinamo, răspuns dur pentru fani și contestatari. Ce a răspuns acesta
Antrenorul croat al celor de la Dinamo, Zeljko Kopic, și-a lăudat jucătorii după ultimul meci, terminat la egalitate, scor 1-1, cu FCU Craiova. Kopic a spus că nu a a greșit strategia...
Blestemul continuă pentru Dinamo în ultimele minute. Cum s-a încheiat derby-ul pentru salvare cu FCU Craiova
Echipa Dinamo Bucureşti a încheiat la egalitate sâmbătă, în deplasare, scor 1-1, cu gruparea FCU Craiova, într-un meci din etapa a 5-a a play-out-ului Superligii. Într-o primă repriză...