Craiova e lider in Liga I, dar antrenorul Bergodi e nemultumit: "Vom vorbi cu baietii, nu trebuie sa facem asa"

Sambata, 26 Septembrie 2020, ora 09:42
2766 citiri

Tehnicianul echipei Universitatea Craiova, Cristiano Bergodi, a declarat vineri seara, dupa meciul cu FC Arges, scor 2-1, ca nu este multumit de prestatia jucatorilor sai in a doua repriza, el mentionand ca a stat pe final cu teama ca adversarii sa egaleze.

"Trei puncte importante, dar nu sunt foarte multumit. Prima repriza am jucat bine, dar a doua am suferit. Am stat cu frica de a nu lua gol in ultimele minute. Nu trebuie sa facem asa. Vom vorbi cu baietii. Mi-a placut prima repriza, a doua nu", a spus Bergodi pentru posturile care transmit Liga I, conform news.ro.

Echipa Universitatea Craiova a invins, vineri seara, in deplasare, cu scorul de 2-1 (2-0), formatia FC Arges, intr-un meci din etapa a cincea a Ligii I. Golurile invingatorilor au fost marcate de Cicaldau '9 si Koljic '15. Pentru FC Arges a inscris Honciu '88.

Ciucă, la 20 de ani de la intrarea României în NATO: ”Aceste două decenii au fost cea mai bună perioadă din istoria noastră”
Preşedintele Senatului, Nicolae Ciucă, afirmă vineri, la 20 de ani de la admiterea României în NATO, că aceste două decenii au reprezentat cea mai bună perioadă din istoria noastră, pe...
Ciolacu: Apartenenţa României la NATO reprezintă o garanţie de securitate pentru ţara noastră. Vom continua să fim un actor influent şi constructiv FOTO/VIDEO
Marcel Ciolacu, premierul României afirmă, la 20 de ani de la aderarea României la NATO, că apartenenţa României la Organizația Nord Atlantică reprezintă o garanţie de securitate pentru...