FOTO Ea le-a purtat noroc lui Dennis Man si Mihaila. Aparitie de senzatie pe marginea terenului

Luni, 15 Martie 2021, ora 09:33
19509 citiri

Parma a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa AS Roma, in etapa a 27-a a campionatului italian Serie A.

Dennis Man si Valentin Mihaila au fost pentru prima data amandoi titulari la Parma. In minutul 9, Man s-a descotorosit de un adversar, pe partea dreapta si a centrat in mijlocul careului mare, de unde Mihaila a marcat cu piciorul. Hernani a facut 2-0, in minutul 55, din penalti. Mihaila a jucat pana in minutul 82, cand a fost inlocuit de Karamoh. Man a ramas pe teren tot meciul.

Cea mai reusita prestatie de pana acum a internationalilor romani de la Parma a fost urmarita live, de pe marginea terenului, de frumoasa jurnalista Diletta Leotta. Ca de obicei, reporterita postului DAZN si-a pus in valoare calitatile fizice, cu o tinuta sexy remarcata cu siguranta inclusiv de catre fotbalistii nostri.

Performanta carierei pentru Jaqueline Cristian. Ce-a reusit romanca la turneul de la Sankt Petersburg

Cristiano Ronaldo, cel mai bun marcator din istoria fotbalului? Mesajul transmis de legendarul Pele

PSD ╚Öi PNL au intrat ├«n conflict ├«n ora╚Öul Huedin din jude╚Ťul Cluj dup─â ce social-democra╚Ťii au anun╚Ťat c─â se opun unei gr─âdini╚Ťe cu predare exclusiv ├«n limba maghiar─â. Proiectul a...
Viceprimar din PNL exclus din partid dup─â ce a votat împotriva mandatului de la liberali: „Partea asta nedemocratic─â din partid este trist─â”
Viceprimar din PNL exclus din partid dup─â ce a votat ├«mpotriva mandatului de la liberali: ÔÇ×Partea asta nedemocratic─â din partid este trist─âÔÇŁ
Viceprimarul PNL din Satu Mare, Adelin Cristian Ghiarfa╚Ö, a fost exclus din partid dup─â ce ├«ntr-o ╚Öedin╚Ť─â de Consiliu Local a votat ├«mpotriva mandatului dat de forma╚Ťiune. Ghiarfa╚Ö...