FCSB are trei infrangeri la rand, fara gol marcat. Cat de suparat e antrenorul Toni Petrea

Luni, 15 Februarie 2021, ora 12:21
2238 citiri
Toni Petrea

Tehnicianul echipei FCSB, Anton Petrea, a declarat duminica seara, dupa meciul cu Hermannstadt, scor 0-1, ca este dezamagit si ca trebuie schimbate multe lucruri, mai ales in ceea ce priveste atitudinea si determinarea jucatorilor, conform news.ro.

"Pot sa fiu suparat dupa trei meciuri in care nu castigam, nu reusim sa marcam. E o dezamagire, trebuie sa strangem randurile, sa schimbam foarte multe lucruri, cel putin in atitudinea noastra si in determinarea cand intram pe teren. Ramane de vazut ce trebuie sa facem. Trebuie sa iesim cat mai repede din aceasta serie negativa. Nu pot sa ma declar total nemultumit de aspectul jocului. Dar avem momente in care exageram cu actiuni individuale" a spus Petrea pentru posturile care transmit Liga I.

Formatia FCSB a fost invinsa duminica seara, in deplasare, cu scorul de 1-0, de echipa Hermannstadt, intr-un meci din etapa a XXIII-a a Ligii I, arbitrat de Catalin Popa.. Esecul de la Sibiu vine dupa e FCSB a pierdut cu acelasi scor, 1-0, meciurile cu Academica Clinceni si Dinamo, ultimul in Cupa Romaniei.

A marcat Pires, in minutul 12, dintr-un penalti acordat pentru o interventie a lui Vlad la Bagaric. In minutul 67, un gol al lui Buziuc a fost anulat pentru ofsaid.

VIDEO De ce Serena Williams nu o va uita niciodata pe Simona Halep

Serena Williams ii provoaca amintiri placute Simonei Halep. "Cea mai buna zi din viata mea a fost cand am invins-o la Wimbledon". Ce spune despre meciul din sferturi

Cati bani a castigat Simona Halep dupa succesul cu Iga Swiatek din optimi

FCSB a irosit o nouă șansă de a deveni campioană. Cum s-a terminat meciul cu Sepsi, cu Florinel Coman accidentat
Echipa bucureşteană FCSB a încheiat la egalitate miercuri seara, în deplasare, scor 2-2, cu formaţia Sepsi OSK, în etapa a şasea din play-off-ul Superligii. Meciul de la Sf. Gheorghe a...
Comandantul militar al CSA Steaua, reacție neașteptată către FCSB înainte de câștigarea titlului
Clubul CSA Steaua are o reacție categorică față de FCSB înainte de finalul acestui sezon. CSA Steaua București a fost declarată deținătoarea de drept a palmaresului 1947-1998, pe care...