Ce fotbalist a plans aseara din cauza lui Gigi Becali

Vineri, 23 Aprilie 2021, ora 07:19
5650 citiri
Iulian Cristea FOTO Gazeta Sporturilor

FCSB a castigat etapa a doua a play-off-ului, 2-0 contra celor de la Academia Clinceni, pe terenul de la Calarasi. Golurile au fost marcate de Florin Tanase, in minutele 26 si 57.

La pauza partidei, la FCSB s-a operat o modificare, Iulian Cristea fiind inlocuit cu Miron. E bine stiut ca cel care dicteaza aceste inlocuiri este Gigi Becali.

In orice caz, lui Cristea nu i-a cazut bine ce s-a intamplat. In repriza a doua, el a fost surprins de fotoreporterul GSP in timp ce plangea in tribune, fiind la un moment dat consolat de Radunovici.

Academica Clinceni: Valceanu - Achim, Gardos, Patriche, Dobrescu - Cordea (Andronic '76), Cebotaru (Ventura '77), Moulin, C. Tanase (Rusescu '59) - Chunchucov, Jerdea (Chandarov '6, Popa '59). Antrenor: Ilie Poenaru (tehnicianul a lipsit, el fiind testat pozitiv cu coronavirus)

FCSB: A. Vlad - Cretu, Harut, I. Cristea (Miron '46), Pantiru - Ov. Popescu, Sut, Perianu (Oaida '38) - Morutan (Simion '77), Fl. Tanase, Oct. Popescu (Radunovic '64). Antrenor: Anton Petrea

Quarterly Report - evenimentul #1 pentru companii la BVB

Florinel Coman, după FCSB - Petrolul: ”M-am montat când mi-a venit oferta de cinci milioane...”
Florinel Coman, atacantul echipei FCSB, crede că programarea meciului cu Rapid pe Arena Naţională poate fi un avantaj pentru el şi coechipierii săi. „Încă trei puncte. Ni le doream....
Ce-a făcut FCSB cu Petrolul înaintea super-meciului cu Rapid
Echipa FCSB a învins duminică seara, pe teren propriu, scor 1-0, gruparea Petrolul Ploieşti, într-un meci din etapa a 29-a a Superligii. Pe Arena Naţională, Dawa a trimis peste poarta...