Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Ce meci nebun în Serie A! Gazdele conduceau cu 3-0 la pauză, dar în scenă a intrat băiatul lui Diego Simeone

Duminica, 05 Decembrie 2021, ora 18:09
8188 citiri
Giovanni Simeone

Giovanni Simeone, băiatul antrenorului Diego Simeone, are un sezon fantastic la Verona. Echipa sa a fost protagonista unei reveniri incredibile.

Venezia conducea cu 3-0 la pauză în meciul cu Verona din Serie A. Oaspeții au reușit să marcheze repede în partea a doua, apoi gazdele au rămas în 10.

Iar Verona a dat încă trei goluri, câștigând cu 4-3! Ultimele două reușite i-au aparținut lui Giovanni Simeone, băiatul antrenorului Diego Simeone (Atletico Madrid). Acesta a ajuns la 11 goluri în 15 meciuri jucate în Serie A în acest sezon.

Bucurie nebună la Inter Milano. Fotbaliștii au dansat pe manele românești VIDEO
Inter Milano a cucerit al 20-lea titlu de campioană a Italiei din istoria sa, după ce a reuşit să o învingă la limită, cu scorul de 2-1, pe marea sa rivală AC Milan, luni seara, în...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#giovanni simeone, #diego simeone baiat, #verona, #venezia, #serie A , #stiri fotbal