VIDEO Un portar roman a dat golul egalizator in minutul 97

Duminica, 25 Octombrie 2020, ora 15:24

Nebunie in Liga 3, intre Hunedoara si Cugir.

Oaspetii cu un om in plus au condus cu 2-0 si 3-2, insa au fost egalati in minutul 90+7.

Cel care a reusit golul egalizator a fost portarul gazdelor, Florin Rat, care cu o lovitura de cap, in ultima secunda de joc a reusit sa aduca un punct nesperat pentru echipa sa. (minutul 11:16)

Psdismul a creat o societate lipsita de valoare ,si care a tolerat

si plasat in posturi tot felul de indivizi lipsiti de educatie///,,,portarul care a aparat penaltiul nu e acelasi cu cel care a egalat.Cel care a aparat 11 m, e cel care a luat locul portarului eliminat si era din formatie oaspete.Cel care a marcat era portarul gazdelor...un portar roman !!!!!!!!!!E plina diaspora de valori deosebite care s-au realizat ,au muncit din greu dar s-au impus ,au invatat o limba straina , dar in tara numai pe ciurucuri psd ul a promovat...trist.Si si acasa sunt destui tineri deosebiti dar ..daca nu ai pcr si afiliere la psd...n-ajungi nicaieri...sper ca pnl sa faca la fel.

Pepiniera de cadre a PNL-ului.Are DNA de lucru inca 100 de ani

"Caz CIUDAT in Guvernul Orban: De la PATISERIE, 'INSCĂUNAT' de Violeta Alexandru, la Ministerul Muncii!