Gol marcat de Cosmin Moti in campionatul din Bulgaria, pentru Ludogorets (Video)

Duminica, 18 Septembrie 2016, ora 08:22
2260 citiri

Fundasul roman Cosmin Moti a marcat pentru echipa sa Ludogorets Razgrad in etapa curenta a campionatului de fotbal din Bulgaria.

Golul a fost marcat in meciul castigat cu scorul de 3-1 pe teren propriu in fata echipei Slavia Sofia.

Moti a deschis scorul in minutul 12, din penalti, celelalte goluri ale campioanei de la sud de Dunare fiind reusite de Wanderson (44) si Jonathan Cafu (76). Pentru oaspeti a punctat Stefan Velkov (60).

Cosmin Moti a marcat primul sau gol in actuala editie de campionat, dupa ce a inscris de doua ori in preliminariile Ligii Campionilor.

Moti a fost titular si integralist la gazde, primind si un galben in minutul 67. Keseru a inceput si el meciul ca titular, dar a fost schimbat in minutul 70 cu Cafu.

Levski Sofia este lider, cu 17 puncte, urmata de FC Dunav Ruse, 16 p (6 j), Ludogorets Razgrad, 13 p (6 j) etc.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#Moti gol marcat Ludogorets Video, #Video gol marcat de Cosmin Moti, #Moti marcheaza gol Bulgaria Ludogorets , #stiri fotbal