Ladislau Boloni e pe val in Grecia. Panathinaikos si-a invins marea rivala si urca pe podium

Luni, 15 Februarie 2021, ora 08:43
2264 citiri
Ladislau Boloni

Formatia Panathinaikos, antrenata de Ladislau Boloni, a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, marea rivala Olympiakos Pireu, intr-un meci din etapa a XXII-a a campionatului Greciei, conform news.ro.

Invingatorii au marcat prin Mauricio '6 si Sankhare '73. Pentru Olympiakos a inscris El Arabi, in minutul 82, oaspetii suferind astfel primul esec din actualul sezon intern. In minutul 90+4, de la Olympiacos a fost eliminat Ba.

Olympiakos este lider in clasament, cu 57 de puncte, in timp ce Panathinaikos este pe locul trei, cu 41 de puncte.

VIDEO De ce Serena Williams nu o va uita niciodata pe Simona Halep

Serena Williams ii provoaca amintiri placute Simonei Halep. "Cea mai buna zi din viata mea a fost cand am invins-o la Wimbledon". Ce spune despre meciul din sferturi

Cati bani a castigat Simona Halep dupa succesul cu Iga Swiatek din optimi

Mesajul lui Nicușor Dan pentru Gabriela Firea: ”Nu ar mai trebui să deschidă gura, darămite să vrea să mai fie primar”
Intrarea Gabrielei Firea în cursa pentru Primăria Capitalei nu-l afectează pe actualul edil. Nicuşor Dan a declarat marţi, 23 aprilie, că lupta se va da între el şi Cristian Popescu...
Lovitură puternică pentru Piedone. Cât de multe voturi poate pierde după ce PSD a aruncat-o în cursa pentru Primăria Capitalei pe Firea
PSD și PNL au renunțat să-l mai susțină pe medicul Cătălin Cîrstoiu la alegerile pentru Primăria Capitalei. Cele două mari partide i-au aruncat în luptă Gabriela Firea (PSD) și pe...