Lucian Goian si-a marcat un autogol la primul lui meci din Australia (Video)

Duminica, 26 Martie 2017, ora 14:59
3308 citiri

Fundasul roman Lucian Goian, care a ajuns intre timp in Australia, la gruparea Perth Glory, a avut parte de un debut nefericit la noua sa echipa, marcandu-si un autogol in partida disputata cu FC Sidney.

A fost 3-0 pentru cei din Sidney, iar fundasul roman Lucian Goian si-a marcat un gol in propria poarta, fiind schimbat apoi imediat dupa pauza. Autogolul romanului a venit la 0-0, in minutul 38. Fostul dinamovist a primit si un cartonas galben, in minutul 25.

Romanul a semnat pana in vara cu australienii de la Perth.

Perth este pe locul 5, cu 32 de puncte, iar Sidney este lidera cu 59 de puncte.

Premierul Nicolae Ciucă face, sâmbătă şi duminică, o vizită de lucru în Republica Arabă Egipt. Potrivit programului, sâmbătă, şeful Guvernului de la Bucureşti va avea convorbiri...
Ultimele clipe din viața lui Corneliu Vadim Tudor, povestite de fiica sa: ”Am văzut chestia asta pe viu”
Lidia Tudor, una dintre fiicele lui Corneliu Vadim Tudor, decedat la 14 septembrie 2015, a făcut dezvăluiri despre ultimele clipe din viața fostului politician. Într-un podcast moderat de...