Miercuri, 22 Septembrie 2021, ora 08:40
2019 citiri
Denis Man FOTO facebook

Denis Man, fotbalistul Parmei, lipsește din lotul echipei sale, iar jurnaliștii italieni anunță că românul a fost depistat pozitiv la testul de Covid-19.

Man a fost convocat şi de Mirel Rădoi pentru meciurile României din preliminariile CM, cu Germania (8 octombrie) și Armenia (11 octombrie).

La precedenta acțiune a naționalei, Ianis Hagi a fost depistat pozitiv.

Un nou caz de dopaj afectează tenisul mondial, de dat aceasta la masculin, dar situația pare asemănătoare cu ceea ce i se întâmplă Simonei Halep. Jucătorul polonez Kamil Majchrzak, locul...
Golul marcat de George Pușcaș pentru Genoa la patru minute după ce a intrat pe teren VIDEO
Fotbalistul echipei Genoa, George Puşcaş, a înscris un gol în meciul câştigat, joi, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, în faţa formaţiei Sudtirol, în etapa a 16-a a ligii secunde...