Dennis Man a spart gheata in Serie A! Romanul a adus un punct Parmei in finalul meciului

Sambata, 03 Aprilie 2021, ora 18:01
3487 citiri
Dennis Pan, Pelle si Mihaila FOTO Twitter

Benevento si Parma au incheiat la egalitate, scor 2-2.

Ultimul gol al meciului a fost marcat de romanul Dennis Man in minutul 88 al partidei, cu un sut din interiorul careului. A fost primul gol al lui Man de la sosirea sa in Serie A.

Revenit de la echipa nationala, Man a inceput meciul ca titular si a fost folosit pe toata durata partidei. In schimb, Mihaila a prins doar cateva minute, fiind introdus in minutul 78 in locul lui Gervinho.

In urma acestui meci, Parma a strans 20 de puncte, fiind pe penultimul loc in Serie A, locul 19.

Coali╚Ťia de guvernare nu elimin─â dar nici nu ofer─â pensii speciale c─âtre autorit─â╚Ťile locale, ├«n ciuda promisiunilor, dup─â ce ministerul de Finan╚Ťe a publicat o ordonan╚Ť─â care prevede...
De ce a fost important─â pentru România reuniunea mini╚Ötrilor de externe din NATO, care a avut loc la Bucure╚Öti. Explica╚Ťiile lui Bogdan Aurescu
De ce a fost important─â pentru Rom├ónia reuniunea mini╚Ötrilor de externe din NATO, care a avut loc la Bucure╚Öti. Explica╚Ťiile lui Bogdan Aurescu
Bogdan Aurescu a vorbit miercuri, 30 noiembrie, despre importan╚Ťa reuniunii mini╚Ötrilor de externe din statele NATO, care a avut loc la Bucure╚Öti, ├«n perioada 29-30 noiembrie. De la...