Sticlele sparte de Șumudică în Gibraltar, subiect de ironie: ”Ăia s-au speriat”

Miercuri, 21 Iulie 2021, ora 08:38

Antrenorul Marius Şumudică a declarat că a avut o ieşire nervoasă la pauza meciului cu campioana Gibraltarului, Lincoln Red Imps, care conducea formaţia română cu 1-0. Reacția sa a fost comentată cu ironie de fostul mare portar Helmuth Duckadam.

„El a spus că a spart două sticle și i-a trezit pe jucătorii CFR-ului. Eu cred că i-a speriat pe portarul și pe fundașul central de la Lincoln, care au greșit în repriza a doua. Ăia s-au speriat”, a declarat Duckadam, potrivit digisport.ro.

”Asta e, a trebuit să sparg două sticle la pauză, să se trezească, aveau nevoie de un șoc”, a spus Șumudică după victoria cu 2-1 a celor de la CFR Cluj.
Urmareste Ziare.com pe Facebook   si  pe Instagram   Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Ziare.com.