Marius Sumudica ramane fara victorie la Rizespor. Echipa romanului a fost egalata in prelungiri

Marti, 02 Februarie 2021, ora 20:11
1965 citiri
Marius Sumudica

Formatia Caykur Rizespor, antrenata de Marius Sumudica, a remizat marti, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Kasimpasa, intr-un meci din etapa a XXIII-a a campionatului Turciei, conform news.ro.

Pentru Caykur a marcat de Erdogan, in minutul 85, iar pentru Kasimpasa a inscris Thelin, in minutul 90+1.

Antrenorul Marius Sumudica a fost suspendat la acest meci.

In clasament, Rizespor este pe locul 12, cu 26 de puncte, iar Kasimpasa este pe 11, cu acelasi numar de puncte, dar golaveraj superior.

Poveste de film. Fost coleg cu Hagi și Popescu, terorizat de Erdogan: "Nu mai am loc nicăieri în lume, mi-a luat totul”
Hakan Sukur (51 de ani), unul dintre cei mai buni marcatori din istoria fotbalului turc, fost coleg cu Gică Hagi și Gică Popescu la Galatasaray, trăiește un adevărat coșmar legat de...
Fostă mare gimnastă a României, acuzată de trădare de țară: ”Tu chiar atâta nesimțire poți să ai? Te scarpini în timpul imnului...”
Lavinia Agache (56 de ani), una dintre cele mai mari gimnaste din istoria României, campioană olimpică la J0 1984, și-a amintit de un episod tensionat petrecut în compania antrenorului Bela...