FCSB a castigat la Medias printr-un gol marcat din penalty in minutul 90 si a trecut pe primul loc in Liga 1

Luni, 23 Noiembrie 2020, ora 22:55
6975 citiri

Meci spectacol la Medias. FCSB a castigat in finalul meciului la Medias, 3-2, prin golul marcat din penalty de Bus.

Pana atunci, ambele echipe au aratat un fotbal total si au ratat ocazii imense prin Bus, Morutan si Valente.

Pentru FCSB au marcat Olaru de doua ori si Bus, iar pentru Medias au marcat Deaconu si Valente.

Cu aceasta victorie, FCSB a devenit lider in Liga 1, cu 27 de puncte.

Desfasurarea meciului:

Gaz Metan: Buzbuchi - Butean, Larie, Baco, Velisar - Alceus, Francisco Santos - Ze Manuel, Deaconu, Luis Nitu - Cardoso

Rezerve: Plesca, P. Costea, R. Romeo, Smola, Trif, Valente, Horj, Sambu, Chamed

Antrenor: Jorge Costa

FCSB: Aandrei Vlad - Valentin Cretu, Iulian Cristea, Miron, Pantiru - Vina, Perianu, Olaru - Morutan, Man, Tanase

Rezerve: Straton, G. Simion, Briceag, Sg. Bus, Buziuc, Ov. Popescu, Oaida, Pantea, Octavian Popescu

Minutul 90+6 - Finalul meciului

Cherecheș, extrădat din Germania. Fostul primar din Baia Mare este adus cu mașina în România
Fostul primar al municipiului Baia Mare Cătălin Cherecheş a fost preluat din Germania şi se află în drum spre România, pentru executarea pedepsei cu închisoarea, fiind condamnat la cinci...
UPDATE Liderii coaliției PSD-PNL și-au dat acordul pentru candidatura medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei SURSE
Medicul Cătălin Cîrstoiu a ajuns, marți, 19 martie, la Palatul Victoria pentru a discuta cu liderii coaliţiei. Liderii celor două partide și-au dat acordul pentru candidatura acestuia la...