Cat va lipsi Neymar de la PSG dupa eliminarea din campionat

de Teodor Serban
Miercuri, 07 Aprilie 2021, ora 23:11

Fotbalistul echipei Paris Saint-Germain, Neymar, a fost suspendat doua jocuri ca urmare a eliminarii de la meciul de saptamana trecuta cu OSC Lille, scor 0-1.

Brazilianul a primit de fapt o sanctiune de trei jocuri, insa unul este cu suspendare.

Ca pe vremea lui Hagi. Romanul despre care spune ca va fi cel mai bun din istorie a marcat un gol incredibil. "Ce gol, Doamne" VIDEO

Tiago Djalo, de la Lille, a primit o suspendare de doua partide, dintre care una este pedeapsa cu suspendare.

Stefan Radu, tratat ca un rege de italienii de la Lazio. Ce cadou a primit fotbalistul roman de la conducere dupa ce a doborat recordul de meciuri jucate

La meciul de sambata PSG - Lille, Neymar a primit al doilea cartonas galben si a fost eliminat in minutul 90, iar in minutul 90+1 a primit al doilea cartonas galben si implicit pe cel rosu si Djalo