Poate fi ratarea anului in fotbal! Ce s-a intamplat la un meci al lui PSV Eindhoven (Video)

Duminica, 01 Noiembrie 2015, ora 13:52
2670 citiri

In campionatul olandez de fotbal, la un meci al celebrei PSV Eindhoven, campioana en-titre din Tarile de Jos, a avut loc o faza care poate concura cu real succes la titulatura de ratarea anului.

S-a intamplat intr-un meci De Graafschap - PSV 3-6, un meci spectaculos, in care gazdele au fost extrem de aproape totusi sa egaleze la 4, in minutul 75.

In acel minut, baietii in alb si albastru au sutat din toate pozitiile, dar nu l-au putut invinge pe portarul Zoet de la PSV, iar cand acesta a fost batut, totusi, fundasii sai au respins incredibil din fata portii.

Dupa aceasta ratare uriasa, o ratare succesiva am spune, PSV a mai marcat de 2 ori, terminand cu 6-3 partida.

Culmea este ca PSV a condus in minutul 31 cu 3-0, dar a fost egalata la 3 pe parcursul a 40 de minute.

Răspunsul lui Piedone pentru Ciolacu: ”Mă duc, pe cuvântul meu, în prăpastie”. Primarul Sectorului 5 acuză un blat la București
Cristian Popescu Piedone a exclus o retragere din cursa pentru Primăria Capitalei, după o solicitare făcută în acest sens de președintele PSD. Marcel Ciolacu i-a sugerat lui Piedone să își...
Gabriela Firea, acuzată că joacă ”la două capete”. Candidat AUR: ”Nu se decide dacă îşi doreşte să fie primar sau europarlamentar”
Mihai Enache, candidatul AUR la Primăria Capitalei, îi cere Gabrielei Firea să oprească jocul politic "la două capete" şi să se retragă de pe lista PSD - PNL pentru alegerile...
#ratarea anului in fotbal, #ratare uriasa video olanda, #psv graafschap ratare uriasa , #stiri fotbal