Thriller la meciul dintre Valencia și Real Madrid VIDEO

Luni, 20 Septembrie 2021, ora 07:39
3500 citiri
Karim Benzema FOTO facebook

Final neașteptat la meciul dintre Valencia și Real Madrid, din Primera Division.

Hugo Duro a deschis scorul pentru „lilieci” în minutul 66, dar când Valencia se pregătea să celebreze victoria, Realul a întors scorul în numai 4 minute.

Vinicius a egalat (min 85), din pasa lui Benzema, după care francezul a adus victoria echipei sale, la o minge reluată în plasă cu umărul, în minutul 89.

Real este lider în campionat, cu 13 puncte, urmată de Valencia și Atletico, cu 11 puncte.

Mijlocaşul Dennis Man a marcat un gol pentru Parma în meciul câştigat, scor 2-1, pe teren propriu, cu Frosinone, în etapa VII-a din Serie B. Man, aflat pe lista de transferuri a celor de la...
Novak Djokovici a revenit triumfal pe teren, dar s-a confruntat cu o problemă neașteptată
Novak Djokovici participă la turneul de la Tel Aviv, unde a obținut o victorie clară în primul tur, contra spaniolului Pablo Andujar. El nu mai jucase din luna iulie, când a câștigat...