Urmașul lui Messi la FC Barcelona a lovit năucitor! Gol splendid la primul meci jucat după 10 luni de pauză VIDEO

Duminica, 26 Septembrie 2021, ora 19:15
6298 citiri

FC Barcelona a câștigat cu 3-0 meciul disputat duminică pe teren propriu, cu Levante, scorul final fiind stabilit în prelungiri de cel care a preluat tricoul cu numărul 10 al lui Leo Messi, transferat la PSG.

După o pauză de 10 luni cauzată de o accidentare, marea spernață Ansu Fati (18 ani) și-a făcut o revenire de senzație în echipa pregătită de Ronald Koeman.

Contra lui Levante, spaniolul Ansu Fati a intrat pe teren în minutul 80, iar în prelungirile partidei a înscris golul care a închis tabela la 3-0, cu o execuție de efect.

Inter Milano a învins, marţi, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 (1-0), echipa Şeriff Tiraspol, în etapa a III-a a Grupei D a Ligii Campionilor. Înaintea acestui meci, debutanta din Tiraspol...
Urmașul lui Messi și-a intrat în rol! Ce s-a întâmplat în FC Barcelona - Valencia
Formaţia FC Barcelona a învins, duminică seară, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa Valencia, într-un meci din etapa a noua a campionatului Spaniei, în care a revenit de la 0-1....