Super-gol marcat de Valentin Mihăilă pentru Parma. Cum s-a terminat meciul și ce-a făcut Dennis Man VIDEO

Luni, 20 Septembrie 2021, ora 08:27
2599 citiri

Fotbalistul echipei Parma, Valentin Mihăilă, a înscris un gol în meciul pierdut, duminică seară, pe teren propriu, scor 1-2, în faţa formaţiei Cremonese, în Serie B.

Mihăilă a marcat în minutul 69, executându-l pe portarul advers cu un șut plasat, la colțul lung, din alergare.

Pentru Cremonese au înscris Fagioli ‘3 şi Di Carmine ’54 (penalti).

În minutul 73, de la gazde a fost eliminat Vasquez.

Valentin Mihăilă a jucat până în minutul 86, iar celălalt român de la Parma, Dennis Man, a evoluat până în minutul 84.

Co-preşedintele AUR, George Simion, a afirmat, joi seară, că poate conta pe parlamentarii formaţiuni, deşi i s-a spus că toţi îl vor trăda. ”Tentative au fost”, afirmă parlamentarul,...
Ludovic Orban, despre nominalizarea lui Nicolae Ciucă: ” Asta este picătura care a umplut paharul, săptămâna viitoare îmi voi da demisia din grupul parlamentar al PNL”
Fostul preşedinte al PNL Luovic Orban a anunţat, joi seară, 21 octombrie, că nominalizarea lui Nicolae Ciucă, impus liberalilor de preşedintele Klaus Iohannis, este ”picătora care a umplut...