Super-gol marcat de Valentin Mihăilă pentru Parma. Cum s-a terminat meciul și ce-a făcut Dennis Man VIDEO

Luni, 20 Septembrie 2021, ora 08:27
2917 citiri
Valentin Mihăilă

Fotbalistul echipei Parma, Valentin Mihăilă, a înscris un gol în meciul pierdut, duminică seară, pe teren propriu, scor 1-2, în faţa formaţiei Cremonese, în Serie B.

Mihăilă a marcat în minutul 69, executându-l pe portarul advers cu un șut plasat, la colțul lung, din alergare.

Pentru Cremonese au înscris Fagioli ‘3 şi Di Carmine ’54 (penalti).

În minutul 73, de la gazde a fost eliminat Vasquez.

Valentin Mihăilă a jucat până în minutul 86, iar celălalt român de la Parma, Dennis Man, a evoluat până în minutul 84.

Funcția obținută de Marcel Ciolacu în rândul social-democraților europeni. „Acest post mă onorează”
Liderul social-democrat Marcel Ciolacu a declarat sâmbătă, 26 noiembrie, că numirea sa ca vicepreşedinte al Internaţionalei Socialiste la nivelul Europei Centrale şi de Est reprezintă o...
În cât timp va dispărea complet dosarul cu șină în România: ”Există o teamă de digitalizare”
Ministrul Cercetării, Inovării şi Digitalizării, Sebastian Burduja, a precizat că dosarul cu şină va dispărea din România în 3-5 ani, acesta fiind un termen rezonabil, având în vedere...