Bataie ca-n filme la Zalau, la un "baraj" de promovare. Golul decisiv, marcat in minutul 90+6 VIDEO

Luni, 31 Mai 2021, ora 11:31
2438 citiri
Jucatorii celor doua formatii s-au luat la bataie

Meciul SCM Zalau - Unirea Dej, baraj de promovare in liga a doua, s-a incheiat cu o bataie generala intre jucatorii celor doua echipe.

In prima mansa, la Dej, scorul a fost egal, 0-0, iar SCM Zalau a fost la un pas de promovare dupa ce a condus cu 1-0 in returul de pe teren propriu pana aproape de finalul partidei. In minutul 90+6, Unirea Dej a dat golul egalizator cu care a intors soarta promovarii in favoarea ei.

Frustrati de bucuria oaspetilor, fotbalistii de la Zalau au provocat o incaierare generala, in care s-au impartit pumni si picioare exact ca-n filme.

Ciolacu este sigur de victoria lui Firea la Capitală: ”Va câștiga şi cu Piedone, şi fără Piedone”
Indiferent dacă Cristian Popescu Piedone se va retrage sau nu din cursa electorală, Gabriela Firea va fi noul primar al Capitalei, este convins Marcel Ciolacu. Premierul a precizat miercuri,...
Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...