Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Ce spune Tamas, dupa marea gafa din meciul cu Dinamo

Joi, 01 Decembrie 2016, ora 09:35
9975 citiri

Fundasul stelist Gabriel Tamas, cerut de multi la nationala Romaniei, a comis o mare gafa, in infrangerea cu Dinamo, de miercuri seara, scor 1-3, la ultimul gol al dinamovistilor.

In minutul 58, Tamas si Nita au facut o mare gafa, cand s-au invitat reciproc sa atace o minge la marginea careului, cel care a profitat fiind Nemec, care a inscris in poarta goala.

"Cred ca trebuia sa ma uit la portar si sa degajez mingea, este vina mea, dar cu totii pierdem, nu numai un jucator pierde, asta este. Am dominat meciul pe inceput de partida, puteam sa inscriem si al doilea gol, dar nu s-a intamplat prin centrarea lui Popa, altul era meciul", a spus Tamas, citat de Digi Sport.

Acesta a trimis sageti catre Dinamo, fosta sa echipa.

"Nu stiu pe ce loc este Dinamo, poate sa prinda play-off-ul, nu sa ia titlul. Cand va fi pe podium atunci sa vorbeasca de titlu", a mai spus Gabriel Tamas.

Steaua a pierdut in urma gafelor facute de Tamas, Nita si Momcilovici, la doua dintre cele trei goluri primite, iar

Dinamo a marcat golul de 2-1 in prelungirile primei reprize, dupa o mare gafa a lui Momcilovici, care l-a pierdut din marcaj pe Nedelcearu.

BEC vine în sprijinul PSD și PNL. Decizia surpriză care le permite să aibă candidați separați la Primăria Capitalei
Biroul Electoral Central (BEC) a adoptat miercuri, 24 aprilie, o hotărâre prin care permite desființarea unei alianțe electorale până la data de 26 aprilie,astfel că PSD și PNL vor putea...
Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...