VIDEO Silviu Lung junior a plans de durere in Turcia. Portarul roman fost cel mai bun jucator contra lui Galatasaray, dar a iesit accidentat

Luni, 23 Noiembrie 2020, ora 21:04
3531 citiri

Probleme mari pentru Silviu Lung junior in Turcia.

Portarul roman a fost cel mai bun de pe teren in partida Galatasaray - Kayserispor, insa la pauza doctorii i-au interzis sa mai intre pe teren.

Silviu Lung junior s-a accidentat, dupa ce a respins miraculos sutul lui Diagne si a iesit in lacrimi de durere de pe gazon.

Portarul a aparat fabulos in prima repriza. Romanul a respins 7 suturi ale jucatorilor Galatei pe poarta oaspetilor.

Fara Lung jr. in repriza a doua, Kayserispor a scos un punct mare, 1-1, pe terenul lui Galatasaray.

La oaspeti, Alibec si Sapunaru au fost titular, dar fostul jucator al Astrei a fost si el inlocuit la pauza.

Sursa foto: Facebook / Fanatik.com.tr

Virgil Popescu, prima reac╚Ťie dup─â ce George Simion i-a sabotat conferin╚Ťa de pres─â: ”Este o trompet─â a ru╚Öilor”
Virgil Popescu, prima reac╚Ťie dup─â ce George Simion i-a sabotat conferin╚Ťa de pres─â: ÔÇŁEste o trompet─â a ru╚ÖilorÔÇŁ
Virgil Popescu, ministrul Energiei, a fost nevoit s─â ├«╚Öi am├óne conferin╚Ťa de pres─â luni, 5 decembrie, dup─â ce liderul AUR a dat buzna ├«n ministerul Energiei, a deturnat evenimentul iar apoi...
George Simion a sabotat conferin╚Ťa de pres─â a lui Virgil Popescu. Jandarmii au ajuns la fa╚Ťa locului VIDEO
George Simion, liderul AUR, a dat buzna la conferin╚Ťa de pres─â sus╚Ťinut─â de Virgil Popescu, ministrul Energiei, a preluat controlul microfonului ╚Öi a refuzat s─â plece, astfel c─â evenimentul...