Primele victorii amicale din 2020 pentru SC Otelul, Sporting Liesti si CSU Dunarea de Jos Recomandat

Luni, 03 Februarie 2020, ora 10:07
63 citiri
Dupa perioada necesara de reacomodare la efort, cele trei echipe galatene care activeaza in seria I din Liga a 3-a la fotbal au sustinut primele partide amicale. Semnele sunt bune pentru un retur, toate reusind sa castige. SC Otelul s-a deplasat in judet la Tulucesti unde a intalnit pe Agrostar, echipa din Liga a 4-a. S-au jucat doua reprize a 50 de minute, otelarii s-au impus cu 7-0, marcatori: Matei 2 goluri, A.Munteanu 3 g, Cirjan 2 g. Antrenorul Alexandru Ciobanu a folosit formule diferite ...citește toată știrea