Gaz Metan - Victoria Branesti 2-2, dupa ce oaspetii au avut 2-0

Vineri, 03 Decembrie 2010, ora 19:01
143 citiri
Dupa un meci cu un ritm ridicat si cu numeroase faze de poarta, Gaz Metan Medias si Victoria Branesti au remizat, scor 2-2, dar oaspetii au avut 2-0 in minutul 70.

Inspiratia antrenorului Gazului, Cristi Pustai, a salvat formatia sa de la esec. In minutul 71, l-a introdus pe Aganovici, care, in decurs de 6 minute, a marcat de doua ori.

Publicul a contestat vehement si permanent prestatia brigazii de arbitri conduse de Andrei Chivulete, pentru un gol anulat in prima repriza, dupa ce, ...citește toată știrea