Contra inscrie un gol de senzatie din lovitura libera (Video)

Luni, 09 Martie 2009, ora 09:07
1841 citiri

Fundasul roman Cosmin Contra a marcat duminica pentru Getafe, intr-o partida pierdut in fata echipei Malaga, scor 1-2.

Contra a inceput partida pe banca de rezerve si desi a intrat abia in minutul 57, a fost avertizat cu cartonas galben in prima repriza pentru proteste repetate. In minutul 75, 'Gurita' a executat impecabil o lovitura libera si a reusit sa reduca din handicap cu un gol spectaculos.

In urma infrangerii, Getafe ocupa pozitia a 16-a in Primera Division, la 3 puncte de prima pozitie ce duce in Segunda.

Iata golul marcat de Cosmin Contra:

Respect, d-le Cîrstoiu: "un medic nu abandonează niciodată"! Câți antreprenori gândesc la fel?
Nu l-am cunoscut niciodata pe medicul Cirstoiu, nu am avut nicio legatura ce el. In schimb, ca si voi, am avut ocazia sa-l vad la lucru pe scena politica damboviteana. Dupa parerea mea, responsabil...
Fenomene fără precedent în istoria alegerilor. Politolog: „Vom vedea niște scoruri foarte interesante"
Se anunță o prezență-record la alegerile europarlamentare, programate pentru 9 iunie 2024. Fenomenul a fost explicat de către politologul Andrei Țăranu, într-un interviu pentru Ziare.com....