Remiza intre Hagi si Petrescu in Turcia

Vineri, 17 Februarie 2012, ora 21:10
1686 citiri

Formatiile Viitorul Constanta si Kuban Krasnodar au terminat la egalitate, scor 1-1, intr-un meci amical disputat vineri seara in Antalya (Turcia).

Echipa constanteana, patronata de Gica Hagi, a deschis scorul in minutul 8, prin Rusu, in timp ce rusii antrenata de Dan Petrescu au restabilit egalitatea in minutul 70, gratie reusitei lui Davydov.

Dan Petrescu, la masa cu titanii fotbalului

Acesta a fost al treilea meci amical jucat de Kuban Krasnodar impotriva unei echipe din Romania, dupa infrangerea cu Steaua (0-3) si remiza cu FC Vaslui (1-1).