Gloria pierde in prima etapa cu scorul de 1-2 in fata Astrei

Luni, 23 Iulie 2012, ora 10:06
117 citiri
Gloria Bistrita a redebutat in Liga I cu o infrangere, pierzand pe teren propriu cu scorul de 1-2 partida cu Astra Ploiesti. Echipa oaspete a marcat rapid, conducand pe tabela de marcaj cu scorul de 0-2 inca din minutul 10, prin golurile marcate de Fatai in minutele 4 si 9, atacantul Astrei speculand doua greseli ale apararii bistritene. Gloria a reusit sa marcheze prin Predescu in minutul 31 golul care a readus Bistrita in joc si a dat sperante pentru un rezultat pozitiv celor peste 3000 de ...citește toată știrea