Moraes califica Bistrita in sferturile Cupei Romaniei
Miercuri, 27 Octombrie 2010, ora 18:23 - Moraes califica Bistrita in sferturile Cupei Romaniei
Gloria Bistrita / Cupa Romaniei
Gloria Bistrita s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa ce a trecut in optimi de Unirea Urziceni cu scorul de 1-0, unicul marcator fiind brazilianul Bruno Moraes. Prima repriza a fost una surprinzator de alerta, cea mai mare ocazie apartinandu-i golgheterului bistritenilor, Junio Moraes, care a lovit transversala, in...
Bibiskov a ingropat Steaua la Bistrita! Gloria merge in sferturi
Miercuri, 28 Octombrie 2009, ora 23:00 - Bibiskov a ingropat Steaua la Bistrita! Gloria merge in sferturi
Gloria Bistrita a reusit sa se califice in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa ce a invins in faza optimilor Steaua Bucuresti. Ardelenii i-au eliminat pe ros-albastrii la capatul unui meci maraton, incheiat dupa executarea loviturilor de la 11 metri, bulgarul Bibiskov, aflat probabil la ultimul meci in tricoul Stelei, ingropandu-i pe...