Gică Hagi și-a ieșit din minți după meciul Farului: a urlat la un reporter VIDEO

Miercuri, 07 Decembrie 2022, ora 23:32
6253 citiri
Hagi, antrenor Farul

Farul și CFR Cluj au încheiat la egalitate, scor 0-0, partidă în care gazdele au jucat cu un om mai puțin pe teren din minutul 3.

Rezultatul a însemnat eliminarea Farului din Cupa României.

Hagi nu a fost supărat pe deznodământul partidei, cât pe decizia televiziunilor de a nu chema la interviuri jucători de la Farul, în afara fotbalistului desemnat "omul meciului".

Hagi s-a răstit la reporterul DigiSport Silviu Bordei, care a "înțepenit" în fața crizei de nervi a Regelui.

”Cum vine un jucător de la ei să vorbească aici şi de la noi nu? Ce, ai mei nu au ce zice? Dacă lor le spuneţi asta, să vină aici, nouă de ce nu? Ce, vă e frică că spune ce s-a văzut? Jucătorul meciului e jucătorul meciului! Apoi trebuie să vină câte unul de la fiecare echipă. Trebuie să spună şi jucătorul nostru ce a simţit. De ce să nu vină şi la noi căpitanul?"

Gigi Becali, după FCSB - Farul 2-3: "Îmi reproșez schimbările, am făcut greșeli"
Gigi Becali a oferit primele declarații după meciul pierdut de FCSB cu Farul, scor 2-3. Becali a declarat că este liniștit pentru că victoria contează mai mult pentru Hagi. El susține că...
Ce i-a făcut Alibec lui Hagi după finalul meciului nebun dintre FCSB și Farul
Farul a dat lovitura pe terenul celor de la FCSB, câștigând cu 3-2, cu ultimele două goluri marcate în minutele 95 și 96. Cel mai bun om al oaspeților a fost atacantul Denis Alibec, care...