Un antrenor dezlănțuit! Au apărut imagini din vestiarul Arabiei Saudite din pauza meciului cu Argentina VIDEO

Joi, 24 Noiembrie 2022, ora 08:12
2418 citiri
Herve Rernard, antrenor Arabia Saudita

Arabia Saudită a produs o surpriză imensă în faza grupelor, reușind să învingă Argentina cu 2-1.

Selecționata saudită a fost condusă cu 1-0 la pauză, spre disperarea antrenorului Herve Renard, care s-a răstit la jucătorii lui: "Respectați fanii! Sunt 60.000! A fost un meci amical până acum!".

Jucătorii asiatici s-au confirmat și în repriza a doua au marcat de două ori, reușind să dea peste cap toate pronosticurile și să obțină o victorie uimitoare.

Imagini cu Herve Renard din pauza partidei:

La meciul său cu numărul 21 la un turneu final de Cupă Mondială, Lionel Messi a marcat primul gol al Argentinei, în timp ce Enzo Fernandez a închis tabela în minutul 87, oferind suporterilor...
Imagini cu familia lui Messi după golul care ține Argentina în viață VIDEO
Echipa naţională a Argentinei a învins sâmbătă, scor 2-0, reprezentativa Mexicului, într-un meci contând pentru grupa C a Cupei Mondiale din Qatar. La meciul său cu numărul 21 la un...