VIDEO Gol de pe alta planeta marcat de Ianis Hagi in Scotia

Miercuri, 03 Februarie 2021, ora 23:10
29162 citiri
Ianis Hagi. FOTO: Facebook / Ianis Hagi

Ianis Hagi a inscris din nou pentru Rangers, in Scotia.

Fotbalistul roman a deschis scorul pentru echipa in repriza a doua, impotriva lui St. Johnstone.

Este al patrulea gol marcat de Ianis Hagi pentru Rangers. Fotbalistul are si 9 pase decisive.

Ianis Hagi a fost schimbat in minutul 81 la meciului cu St. Johnstone, castigat de echipa sa cu 1-0.

Rangers este in continuare pe primul loc in Scotia, la mare distanta de Celtic.

FOTO Fosta sotie a lui Astori, jucatorul italian gasit mort in camera de hotel, prinsa de paparazzi in compania unui fotbalist de top

Meciul Simonei Halep din sferturile de finala de la Melbourne a fost anulat din cauza COVID-19

EXCLUSIV Dezvaluiri incredibile de la negocierile lui Ghita cu Ferencvaros. Cum a pierdut Hagi bani multi la Budapesta

Ciucă, despre atacul Iranului asupra Israelului: „O situaţie care generează atenţia tuturor liderilor lumii. Potenţialul de escaladare este foarte mare”
Nicolae Ciucă, preşedintele Senatului a declarat marţi, 16 aprilie, despre atacul Iranului asupra Israelului că a fost şi e o situaţie care generează atenţia tuturor liderilor lumii, pentru...
Coaliția nu renunță, ”în acest moment”, la Cătălin Cîrstoiu. De ce spune PNL că nu îl poate susține pe Cristian Popescu Piedone la Capitală
Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, a declarat marţi, 16 aprilie, că, în acest moment, la nivelul coaliţiei s-a menţinut decizia ca medicul Cătălin Cîrstoiu să fie candidatul coaliţiei la...