VIDEO Gol de pe alta planeta marcat de Ianis Hagi in Scotia

Miercuri, 03 Februarie 2021, ora 23:10
29162 citiri
Ianis Hagi. FOTO: Facebook / Ianis Hagi

Ianis Hagi a inscris din nou pentru Rangers, in Scotia.

Fotbalistul roman a deschis scorul pentru echipa in repriza a doua, impotriva lui St. Johnstone.

Este al patrulea gol marcat de Ianis Hagi pentru Rangers. Fotbalistul are si 9 pase decisive.

Ianis Hagi a fost schimbat in minutul 81 la meciului cu St. Johnstone, castigat de echipa sa cu 1-0.

Rangers este in continuare pe primul loc in Scotia, la mare distanta de Celtic.

FOTO Fosta sotie a lui Astori, jucatorul italian gasit mort in camera de hotel, prinsa de paparazzi in compania unui fotbalist de top

Meciul Simonei Halep din sferturile de finala de la Melbourne a fost anulat din cauza COVID-19

EXCLUSIV Dezvaluiri incredibile de la negocierile lui Ghita cu Ferencvaros. Cum a pierdut Hagi bani multi la Budapesta

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...