VIDEO Gol de pe alta planeta marcat de Ianis Hagi in Scotia

de Teodor Serban
Miercuri, 03 Februarie 2021, ora 23:10

Ianis Hagi a inscris din nou pentru Rangers, in Scotia.

Fotbalistul roman a deschis scorul pentru echipa in repriza a doua, impotriva lui St. Johnstone.
Este al patrulea gol marcat de Ianis Hagi pentru Rangers. Fotbalistul are si 9 pase decisive.

Ianis Hagi a fost schimbat in minutul 81 la meciului cu St. Johnstone, castigat de echipa sa cu 1-0.

Rangers este in continuare pe primul loc in Scotia, la mare distanta de Celtic.

Citeste mai multe despre ianis hagi rangers gol st johnstone

Articol citit de 28367 ori

8 comentarii

Nu pe Gică, ci pe Messi-l imită cu execuția asta!

.

domnula Puscas,

da la dumneavoastra se vede grozavia,acum se dau goluri,interplanetar.

GOL DE PE ALTA PLANETA ...sa se mire prostii nostri ...

2

In Scotia..

Pai daca in campionate puternice nu mai avem pe nimeni, ne bucuram cu planete precum Scotia, Turcia sau Bulgaria.

Din intamplare

Ianis Hagi nu e fotbalist. Ne-a mancat meciul cu Germania la CE sub 21. Mai, mai sa cred ca a facut-o intentionat.

mancati ciuperci

Nu este cazul să il ridicăm in slăvi pe Ianis, dar golul este foarte reușit! Foarte tehnic!! Bravo

serbanele

- zi-ne si noua , de pe ce planeta , ca pe twitter adversarii au tricouri galbene si in fotografie cred ca juca cu Celtic !

Golul intr-adevar este de exceptie , a surprins pe jucatorii celor

doua echipe si portar (Ianis a sutat , fata de directia in care se deplasa, din intoarcere). Rar vezi asa ceva. Totusi Ianis nu este titular la Rangers dar antrenorul este pus sub presiune din partea suporterilor , jurnalistilor si analistilor sportivi care dau note fiecarui jucator. Video clipul este facut de pe alta planeta, extraterestrii il monitorizeaza pe Printul Turc.