Ianis Hagi, omul momentului pentru Rangers! Românul a marcat la puțin timp după ce a intrat pe teren în Europa VIDEO

Joi, 04 Noiembrie 2021, ora 21:51
19909 citiri
Ianis Hagi. Foto: Facebook /Rangers

Ianis Hagi este eroul lui Rangers în Europa.

Fotbalistul român a marcat pentru echipa scoțiană în repriza a doua, imediat după ce a fost introdus în teren de Gerard.

Brondby - Rangers s-a terminat 1-1 și echipa lui Ianis Hagi se bate la calificare cu echipa lui Florin Niță, Sparta Praga, care a fost învinsă la Lyon, 0-3. Cele două echipe au același număr de puncte, 4.

Cu această victorie, echipa franceză și-a asigurat calificarea în primăvara europeană.

Ianis Hagi, tot mai aproape de noua echipă. Este unul din granzii Turciei
Ianis Hagi nu a reușit să se adapteze la echipele din Vestul Europei, Glasgow Rangers sau Alaves, astfel că este foarte aproape de un transfer la o nouă echipă. Mijlocașul român a evoluat...
Rezultat uimitor în derby-ul românilor din Spania. Ce-au făcut Ianis Hagi și Horațiu Moldovan
Echipa spaniolă Alaves a învins duminică seara, pe teren propriu, scor 2-0, gruparea Atletico Madrid, în etapa a 32-a din La Liga. Istoria partidei de pe Mendizorroza s-a scris în minutul...
#Ianis Hagi, #Ianis Hagi Rangers, #ianis hagi rangers gol promisiune, #Europa League meciuri rezultate, #morutan , #stiri Ianis Hagi