Autogol de poveste marcat de Inter in partida cu Genoa (Video)

Duminica, 18 Februarie 2018, ora 13:41
3584 citiri

Internazionale Milano a pierdut un nou meci in Serie A, competitie unde se afla in criza, fiind pe 4, avand doar o singura victorie in ultimele 5 partide jucate.

A fost 2-0 pentru Genoa in partida de sambata seara, dupa goluri marcate de Ranocchia, autogol in minutul 45 si Pandev, gol reusit in minutul 59.

Autogolul lui Ranocchia a fost unul de poveste, dupa ce Skriniar a incercat sa degajeze in plin careu, dar l-a nimerit pe Ranocchia, iar din italian balonul s-a dus in poarta lui Handanovici.

Fostul interist Pandev a marcat ultimul gol al meciului, iar Inter poate iesi de pe locurile care duc in Champions League, daca Lazio va invinge Verona duminica, lucru foarte probabil.

Genoa e pe locul 12 in Italia, cu 30 de puncte la activ.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...
#Inter se face de ras Italia, #autogol de poveste Inter Serie A , #stiri Inter Milano